Schody stahovací

Vyberte si z naší nabídky půdních schodů JAP. JAP LUSSO, které se vyrábí v nezateplené ekonomické variantě , JAP LUSSO ZP zateplené izolací, JAP LUSSO PP jsou zateplené půdní schody protipožární. Základem stahovacích schodů je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup. Stahovací schody lze dodat na přání zákazníka v různých rozměrech a délkách.

stahovaci schody_tit

Nabízíme stahovací schody těchto značek:

Jap_zakladni_cmyk

Nabízíme stahovací schody obyčejné LUSSO v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem a stahovací schody zateplené LUSSO ZP s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem. Protipožární schody LUSSO PP mají plechové sendvičové víko, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární vložkou. Spára mezi víkem a rámem je těsněná protipožární zpěňovací páskou.

Stahovací schody ARISTO PP jsou určené především pro nízkoenergetické a pasivní domy. Schody mají plechové sendvičové víko. Uvnitř víka je tepelná a protipožární izolace. Spára mezi víkem a rámem je těsněná protipožární zpěňovací páskou.

Skládací schody LUSSOLUSSO ZPLUSSO PP a ARISTOjsou schody pro zabudování do stropu. Dále jsou v naší nabídce stahovací schody VERTICALE s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do svislé stěny.

Stahovací schody lze dodat na přání zákazníka v různých rozměrech a délkách.

Jap - Schody stahovací katalog
Jap - Stahovací schody - montážní návod
Jap - Stahovací schody - katalog ceník