Terasy a fasádní panely

Nabízíme terasy jak z masivu, tak z kompozitního materiálu. Ten je pevný, voděvzdorný a během své dlouhé životnosti se nebude kroutit ani štěpit. To vše s minimálními požadavky na údržbu. Velkou výhodou kompozitních materiálů pro terasy je, že nešednou, nezarůstají mechem a jsou odolné vůči hnilobě a parazitům.

terasy_tit

Nabízíme terasy a fasádní panely těchto značek:

logo_twinson
logo_perwood

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

logo_gardenax
logo_thermo wood

Twinson O-Terrace je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů v jeden vám Twinson předává to nejlepší z obou – přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimální údržbou.

Díky svému přírodnímu vzhledu splynou desky O-Terrace dokonale s Vaší zahradou. Desky Twinson jsou stoprocentně recyklovatelné – jsou tedy alternativou k tvrdému dřevu a navíc šetří životní prostředí. Zatímco tvrdé dřevo se těží v deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá v lesích, které jsou průběžně doplňovny novou výsadbou.

O-Terrace je vodovzdorný materiál bez třísek, neštěpí se a nekroutí. Díky tomu vaše zahradní posezení, obložení bazénu nebo venkovní chodníky zůstávají za každého počasí stále jako nové.

Twinson_venkovni obklady
Twinson_katalog2
Twinson_katalog3
twinson_terasove_systemy
technicky soubor_o_terrace_o_terrace_plus
QG_Terrace_P9522
QG_Terrace_P9523

Floorforever_Ceník-Outdoor-Massive-2019
Floorforever_Ceník-Perwood-2019

Gardenax_terasy

Thermowood_katalog
Thermowood_fasadni_panel
Thermowood_charakteristika_vlastnosti
Thermowood_uzivatelske_pokyny
Thermowood_povrchova_uprava
Thermowood_barevne_zmeny_povrchu