Terasy dřevěné a WPC terasy

Nabízíme terasy jak z masivu, tak z kompozitního materiálu. Ten je pevný, voděvzdorný a během své dlouhé životnosti se nebude kroutit ani štěpit. To vše s minimálními požadavky na údržbu. Velkou výhodou kompozitních materiálů pro terasy je, že nešednou, nezarůstají mechem a jsou odolné vůči hnilobě a parazitům.

terasy_tit

Nabízíme dřevěné terasy a WPC terasy těchto značek:

logo_twinson
floorforever perwood logo

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

logo_gardenax
logo_thermo wood
logo Grandeck

Twinson O-Terrace je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů v jeden vám Twinson předává to nejlepší z obou – přírodní vzhled, hřejivý pocit ze dřeva a trvanlivost PVC spolu s jeho minimální údržbou. Díky svému přírodnímu vzhledu splynou desky O-Terrace dokonale s Vaší zahradou. Desky Twinson jsou stoprocentně recyklovatelné – jsou tedy alternativou k tvrdému dřevu a navíc šetří životní prostředí. Zatímco tvrdé dřevo se těží v deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá v lesích, které jsou průběžně doplňovny novou výsadbou.

O-Terrace je vodovzdorný materiál bez třísek, neštěpí se a nekroutí. Díky tomu vaše zahradní posezení, obložení bazénu nebo venkovní chodníky zůstávají za každého počasí stále jako nové.

Twinson - Kompozitní terasové systémy
Twinson - Inoutic
Twinson - Terrace P 9335
Twinson - Čištění skvrn
Twinson - Záruka

FloorForever - Terasy katalog

Gardenax - Terasy katalog

ThermoWood - Terasy katalog
ThermoWood - Fasádní panel
ThermoWood - Charakteristika vlastností
ThermoWood - Uživatelské pokyny
ThermoWood - Povrchová úprava
ThermoWood - Barevné změny povrchu

Grandeck - Terasy katalog
Grandeck - Terasy ceník